Kontakt
+420 603 213 826

O naší poradně v Praze

Zřizovatelem Poradny pro ženy a dívky v Praze je nezisková organizace ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s.  

Základním posláním ONŽ od jeho vzniku v roce 1990 je probouzet vědomí úcty k životu od jeho počátků, pomáhat a nabízet podporu a pomoc ženám, dívkám, rodinám v obtížných životních situacích souvisejících s těhotenstvím, mateřstvím, rodičovstvím, partnerským životem a rodinou ( úplnou i neúplnou), sociálně potřebné, ohrožené vyloučením. Poskytujeme oporu i ženám osamělým, hledajícím. Ve své činnosti ONŽ navázalo na zkušenosti obdobných organizací v zahraničí.  
Pražská poradna vznikla v roce 1991 jako první ze sítě poraden ONŽ v České republice. Po celou dobu své existence sídlí na adrese Voršilská 5 na Praze 1. V poradně poskytujeme odborné sociální poradenství a prorodinné poradenství, materiální výpomoc, podílíme se na chodu telefonické krizové Linky pro ženy a dívky.

Nebuďte ve své tíživé situaci sama, jsme zde proto, abychom Vám podporou či radou pomohli se zorientovat. Naším cílem je pomoci, ať už je vaše situace způsobena problémy ve vztazích s nejbližšími nebo nepříznivými vnějšími okolnostmi. 

Menu

Rozšířili jsme poradenskou kapacitu a nabízíme další možnost terapeutického doprovázení.
Těšíme se na vás.
Máte doma již nepotřebný kočárek a rádi byste ho darovali  potřebným?  DLOUHODOBĚ PŘIJÍMÁME KOČÁRKY PRO POTŘEBNÉ MAMINKY
JAK POMOCI
GRAFIKAszn[2].jpg

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

18. 1. Vladislav

Zítra: Doubravka

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

010180