Kontakt
+420 603 213 826

Služby terapeutického provázení

Mnohé situace zahrnují škálu různorodých problémů, které vznikaly z rozmanitých příčin a jejich odstranění či zmírnění nebývá snadné ani rychlé. Poradny proto poskytují individuální terapeutické doprovázení žen v těžké životní situaci (nad rámec sociálního poradenství).

Důležité pro nás je, aby se u nás ženy cítily přijaté, bez posuzování, aby důstojnost každé ženy byla zachována v jakékoli situaci, jakkoli je jejich život složitý a nedává mnoho naděje na brzké zlepšení. Ženy často potřebují někoho, komu se mohou svěřit, kdo jim naslouchá, nebýt na vše samy a vědět, že někdo dokáže snést jejich obavy, úzkosti a otevírá s nimi prostor k objevení naděje.

Vzrůstajícím jevem naší společnosti je důraz na individualitu, zatímco ubývá schopnost vést ke spolupráci, porozumění, prospěchu celku. Chybí vyučování dovednostem pro partnerský život, schopnosti kvalitní vztah vytvářet a udržet, nedostatečné podpůrné širší rodinné zázemí, nedostatek prostoru pro zažití pocitu bezpečí.

Proto se snažíme vytvářet ženám místo, kde vládne prostředí bezpečí a důvěry, ženy zde ventilují své starosti, nejistoty, problémy s výchovou, vztahy i osamělostí.... Klientkám nasloucháme. spolu s nimi mapujeme, ujasňujeme jejich situaci, aktivizujeme, motivujeme, provázíme, doporučujeme, podporujeme.

Způsob naší práce je individuální, lidský, odborný přístup, flexibilita a možná dlouhodobost.Vedeme ženy k pozvolnému vytyčování, osvojování a uplatňování reálných a zdravých cílů.

Menu

Rozšířili jsme poradenskou kapacitu a nabízíme další možnost terapeutického doprovázení.
Těšíme se na vás.
Máte doma již nepotřebný kočárek a rádi byste ho darovali  potřebným?  DLOUHODOBĚ PŘIJÍMÁME KOČÁRKY PRO POTŘEBNÉ MAMINKY
JAK POMOC
GRAFIKAszn[2].jpg

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

14. 8. Alan

Zítra: Hana

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

007070